U toku je upis polaznika pete generacije Škole ishrane Ane Petrović

Upis novih polaznika Škole ishrane Ane Petrović je počeo. Vođeni mišlju da je znanje osnova svega, tim vrhunskih predavača već petu generaciju zaredom okupio se oko sjajnog programa kojim će svi polaznici koji budu savladali gradivo i položili završni ispit, steći zvanje savetnika ishrane.

Kao i do sada, predavači su jedna od najbitnijih karika Škole ishrane Ane Petrović a kroz tri meseca, deo svog znanja će polaznicima preneti :

  • spec. pharm. Ana Petrović 
  • dr. sci. med. Jovana Jakovljević Uzelac
  • dr. sci. med. Ana Zečević
  • mr. ph. Milica Vasić
  • mast. psih. Dragana Đorđević

Jako bitan segment i u ovoj generaciji su ONLINE predavanja. Ukoliko niste u mogućnosti da prisustvujete predavanjima lično, kao i do sada,polaznici će moći da ista prate iz svih krajeva sveta. Plaćanje je omogućeno u ratama a prijave su otvorene do 15.08.2022.

Za dodatne informacije, kontaktirajte nas na email anapetrovicskola@gmail.com ili na broj telefona +381646594949 (Whatsapp ili Viber dostupni).